Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • petyus_

    senior tag

    Sziasztok!

    Kb 3 hete vettem egy ilyet. Eddig meg voltam vele elégedve (mondjuk az zavar, hogy nem tud mappákat kezelni, ezen nem lehet változtatni?), de ma furcsa dolog történt.

    Beraktam a táskámba (volt mellette 1 laptop-töltő és egy egér), és mikor 3 perc múlva elővettem a buszon, az alábbi kép fogadott:

    Először még a két szélén olvasható volt a kijelző, tehát miután bekapcsoltam, meg tudtam nyitni könyveket, tudtam lapozni, működött rendesen, aztán most már semmire nem reagál a kijelző. Nem igazán tudom, hogy mitől lehet ez, igaz, nem használok tokot, de eddig egy PocketBook Pro 912-t használtam, szintén tok nélkül, és semmi gond nem volt vele 1 év alatt. Nem dobáltam, nem ültem rá, kb 3 percet töltött a táskában.

    Az lenne a kérdésem, hogy esetleg resetelés segíthet ezen? A PocketBookomnak ha valami fura van a kijelzőjével, resetre mindig helyrejön, de nem igazán találtam meg, hogyan lehetne ezt resetelni.

    Ha nem, akkor van esély garanciális cserére? Ha igen, le tudnátok írni, hogy mi a menete? amazon.com-ról rendeltem.

    Előre is köszi

Új hozzászólás Aktív témák