Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • davidsz

    őstag

    Galaxy S6 klón tapasztalataim:

    Csak próbára , hülyeségből szereztem egyet a legerősebb fajtából: - MTK6592, 3GB RAM, 32GB tárhely.
    Ez persze nem a 30ezer forintos fajta, nem kis utánajárásomba, érdeklődésbe került, drágább is.
    Kijelző 1280*720 - ezzel konkrétan pont átver a készülék, mert hazudik mindenhol...

    Első meglepetésemre minden azonos az eredetivel (majdnem) ránézésre. A keret fém, a Hátlap plexy, itt már tapintásra kibukik a dolog. Mindezektől függetlenül jó kézben, és nem csúszik mint az eredeti társa. Arany színben rendeltem. Mutatós darab. No de használható???
    - alapvető dolgok Facebook, Skype, Böngészés, Chat, Mail megy rajta. Alkalmazások között jól lehet váltani. Jól fut ez az MTK6592.
    Android 5.0 néhol magyar nyelvvel hadilábon áll és angol maradt, valahol félre van fordítva. Megszokható, nem probléma.
    "Legyezős" szenzor működik.
    Wireless charging nincs. Hátlap nem levehető.
    Kijelző jónak mondható. Más kínai gyártók mellé téve ugyan azt hozza.

    Összességében használható ebben a verzióban. (a meddig kérdéses) 170 Dollár + VÁM és hasonlókért lehet ilyen felszereltséggel hozzájutni. Ennyiért van jobb alternatíva, viszont ennyiért nincs szebb "ránézésre" telefon. Mutogatni, villogni vágyóknak jó. Meg nekem második telefonnak, dobálni.

    [ Szerkesztve ]

    Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

Új hozzászólás Aktív témák