Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Land

    veterán

    Egy kis helyzetjelentés a vízállóságról.
    Voltunk augusztusban Albániában és persze úszkáltam is a tengerben. Merülni nem merültem, de órákig volt a vízben mindkettő órám.
    Róluk lenne szó: narancs automata Parnis 200M, kék Quartz Phoibos 300M (a 99 dolcsis verzió, mely már a honlap szerint nem kapható)

    Mindkettő vízálló, lehet bennük úszni. Legalábbis ez a 2 óra biztosan vízálló.

    Sajnos a Parnisom fém szíja múltkor szétesett. Nato szíjjal úsztam benne, aztán egy dobálós elkapós vízi játékszerrel haver eltalálta és az egyik stift leesett róla, de az óra a kezemen maradt. Itt mutatkozik meg a Nato szíj előnye. Majd elviszem óráshoz, veszek stiftet és megcsináltatom a fém szíját, mert hetek óta csak le van rakva és pihen.
    Gondoltam arra is, hogy rendelek pl Ali-ról stiftet, de gondolom 2-3 db idehaza sem túl drága. Vajon a szíj problémámmal bármelyik szervizbe bemehetek? Nem gondolnám, hogy a megoldáshoz "kínaióráhozértőszervizes" kellene.

    Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

Új hozzászólás Aktív témák