Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tufako

    tag

    válasz G-Bali #179 üzenetére

    Processzor :: MTK2502
    Operációs rendszer :: LINKIT
    Display :: 1.2" OLED
    Memória :: 64 MB
    Akkumulátor :: 380 mAh Li-polimer akkumulátor 2 nap tipikus használat
    Érzékelők :: giro-szenzorok, pulzusmérő, lépésszámláló, Ülő emlékeztető, alvó monitor

    Egy hetet használtam, alapvetően tüzetes tesztelésnek vetettem alá. Kellemes megjelenésű szerkezet, masszív fém házban. Tesztelés során szinte mindenki felfigyelt rá, és tetszésének adott hangot. A lépésszámlálót, pulzusmérőt én csak kipróbáltam, de ezek nem érdekelnek. A mozgásérzékelő szépen működik, ha be van kapcsolva, akkor az óranéző kézmozdulatra bekapcsolja a kijelzőt kis időre, de ezt a funkciót általában le szoktam tiltani, sokat jelent az akkumulátor élettartamban. A Samsung telefonnal csont nélkül csatlakozik, a Fundowear programot kell hozzá először letölteni a Play áruházból. Ezzel néhány óra kinézet is feltelepíthető, de felejtősek. Rezgése diszkrét, de jól érezhető, ha az órán hagyom a telefonhívást, meglepően jó minőségű a hang, a másik oldalon viszont nem mindenki hallott kristálytisztán engem. Az OLED kijelző nagyon jó minőségű, éles és jól látható képet ad, a fekete igazi fekete, és közepes fényerőre állítva is jól látható szabad fénynél is. Jó minőségű, elvileg karcmentes üvege van, de a tesztelésem arra nem terjed ki, hogy különböző hegyes fém eszközökkel leellenőrizzem ezt. :) Hívásoknál a telefont szoktam inkább használni, SMS-t és mailt az órán szoktam megnézni. A két napos üzemidőt simán szokta hozni, ha éjjelre kikapcsolja az ember, akkor többet is. Persze, ez a használat módjától is függ erősen. Töltése hagyományos mikro USB kábellel történik, részemről jobban kedvelem, mint az újabb fajta mágneses töltőcsatlakozókat. A tudását nem kell túlbecsüllni, de amit kell, azt korrekten teljesíti.

    Aki már szórakozott sima LCD kijelzők lefényképezésével, az tudja értékelni a következő pár, szabadban - igaz, nem tűző napon - készült képet. S élőben még ragyogóbb, hiába, az OLED kijelző egy más világ.

    [ Szerkesztve ]

    Nem vagyok magamnál. Kérem, hagyjon üzenetet.

Új hozzászólás Aktív témák