Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli bácsi

    őstag

    válasz saen #81866 üzenetére

    A 25 literes diszperzites vödör elbírta a súlyomat (Néha kissé szerintem túlmentem tavaszra a 135 kilón). Ha nem egyenes talajra tettem, azért néha megrogyott. De nekem is, a festések, meg a ház szigetelése miatt szinte korlátlanul áll rendelkezésre a vödör.
    Szerintem a 25 litere diszperzites/festékes vödör 110 kilóig prímán használható. Felette is, csak nem lehet ráhupanni, meg egyenes legyen alatta a talaj. :)

    Most télen beszereztem a pecaboltba szögletes vödröket, különböző méretben. A helykihasználás miatt, kevesebb a holttér. Ilyen EVA vízmerítőket is beszereztem. Eddig több festékes vödröt vittem magammal. (Ülőkének, etetőanyagnak, kézmosó víznek)Egy egész napos Dunai vagy Rábai peca a kajával, székekkel..... már problémás volt az Ignisbe bepakolni. Ha ilyen üzemanyagárak lesznek, kevesebb lesz az 1-2 órás peca, kevesebbszer megyek, de akkor fél-egy napra.
    Na, így nézett ki az Ignis az augusztusi Dunai peca előtt, induláskor. A botokat ha botzsákba teszem, szerintem azzal is nyerhetek helyet, illetve a többi cucc tetejére is tehetem.
    De adjatok nyugodtan tippeket, azon kívül hogy vegyek egy dobozos kocsit. :D

Új hozzászólás Aktív témák