Keresés

Hirdetés

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

  • Egyre izgalmasabb a CMF Phone hátlapja

    ma Az új előzetes cserélhető hátlapot sejtet, de valószínűleg csak a dizájnon módosíthatunk, az akkumulátorhoz nem valószínű, hogy hozzáférünk.

  • Stellar Blade - Túl az 1 millión

    gp Külön érdekesség, hogy a Metacritic oldalán a felhasználók ennek a PS5-ös játéknak adták a legjobb pontokat.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz forras2 #19943 üzenetére

    Pont egy ilyen matracot akartam venni vagy 2 hete.
    Megnéztem, de annyira nem győzött meg. Végül kölcsönbe is kaptam egy ugyanilyet a múltheti horgászatra, de élesben sem tetszett.
    A tény hogy ennél 100x jobb, de aki sokat horgászik és rendszeresen fog 5kg feletti vagy erősebb (pl. amur) halakat is, annak javaslom valami komolyabb darab beszerzését.

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • boken

    senior tag

    válasz forras2 #19943 üzenetére

    Köszi a gyors választ,
    Zola007 neked is, merítőből pont ez van nekem, amit linkeltél, matracból az egyel nagyobbat néztem az előbb,
    EZT
    Sok év után most kezdtem újra horgászni,(89-töl 2006-ig,horgásztam aktívan)sok minden változott ennyi idő alatt.
    Ebben a melegben mennyire van értelme kimenni lógatni? :R :R

    Steady74,teljes mértékben igazad van, a fent említett ok miatt cserélem le a dolgaimat szépen lassan, botok cserére kerültek, pontosabban pihenőre ment egy Silstar és egy Daiwa teleszkópos, és egy Balaton márkájú kétrészes(imádtam)és a hozzájuk tartozó Silstar FX40-es orsók. Hálók szét mállottak lassan, azért vettem ezt a Nevist elsőre, ha sikerül újra rendszeresen járnom akkor mindenképpen cserélem nagyobbra. Matrac is tervben volt egyébként is, de igen lapot nem szeretnék venni, de amit linkeltem az kezdésnek szerintem jó lehet. :R :R
    Aki esetleg Baranya megyében jár egyszer annak érdemes megnézni ezt a tavat: Almamellék ennek a medrét még én is takarítottam mielőtt víz és hal került bele,(Akkor még nem volt Bojlis) gyönyörű a környék is.

    [ Szerkesztve ]

    Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

Új hozzászólás Aktív témák