Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyde

    aktív tag

    Én egy hete gondolkozok hogy milyen széket vegyek, de nálam 25k körül van az a lélektani határ amit hajlandó lennék kiadni ilyenért, ennyit is csak azért mert szülinapom volt és kaptam ajándékba utalványt. Nálam a szempont az hogy magas háttámlája legyen (fejemet le tudjam rakni normálisan ne kelljen előre csúszkálni stb) ha már ennyi pénzt kiadok egy székre. Tálcát meg ernyőtartót szinte a legtöbbre fel lehet szerelni ahogy néztem vannak univerzális dolgok hozzá. Én most ez a két szék között gondolkozok nagyon:
    Mivardi
    Cormoran
    Mivardit több helyen lehet kapni,videót is láttam róla, ajánlották is hogy milyen strapabíró meg jó, mert aki ajánlotta 130kg-os és évek óta használja. Na nálam ez annyira nem fő szempont mert 75 kg vok jelenleg és nem tervezek duplázni :DDD A Cormoran háttámlája viszont 85 cm ami nekem pont jónak tűnik itthoni méricskézés után :D mert 183 cm vagyok. De erről videót se találtam meg túl sok véleményt se. Viszont nagyon szimpatikus. Ha valaki használ vagy ismer olyat aki használja legyen kedves és írjon pár szót :R
    Összegezve, ti melyiket vennétek?

Új hozzászólás Aktív témák