Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zodes

    aktív tag

    Sziasztok! Eldöntöttem végre, hogy szeretnék vásárolni egy jobb minőségű kerékpárt. Csakis hobby kerékpározásról lenne szó, de lehet később (sőt valószínű) intenzívebb kerékpározásról lenne szó. 52 éves vagyok 182 cm magas. Azért gondolkodom új kerékpárban, mert tudok cafetériából kvázi ingyen venni bicajt szép kártyára. Ami ugye nagy előny, ha nem a "saját fizum" bánja. Van itt Velencén egy kerékpár árusító bolt Cube kerékpárokat árulnak. Milyen minőséget képvisel ez a márka? Amit szeretnék inkább aszfalt, de ösvényes erdei kerékpározás is. Nagy kerék mindenképpen :D

    Gigabyte GA-B85-HD3 rev.2.0 - i5-4460-16GB DDR3-Samsung SSD 840 EVO 120GB Hackli***MacBook Pro (Retina kijelzős, 13 hüvelykes, 2014 közepe)***

  • zodes

    aktív tag

    válasz zsocy #155760 üzenetére

    Köszönöm, hogy válaszoltál! :R :R :R
    Milyen jól tudod hol voltam :D Nem mertem kiírni nehogy reklámnak minősüljön :)
    Igen elfogad, ráadásul nem csak a rekreáció zsebből, hanem a szállás zsebből is így tulajdonképpen ki tudom csengetni a teljes árat a cafeteriából. Aki éppen ott volt, egy kedves eladó, nem ismerem Ő mondta, hogy nekem egyenlőre egy nagykerekű monti elég, úgy 150-200 között. Pontos típust még nem néztem ki. Ha egy párat tudnál mondani, örülnék neki :)

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte GA-B85-HD3 rev.2.0 - i5-4460-16GB DDR3-Samsung SSD 840 EVO 120GB Hackli***MacBook Pro (Retina kijelzős, 13 hüvelykes, 2014 közepe)***

Új hozzászólás Aktív témák