Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz 5381 #91802 üzenetére

    Elég szép helynek tűnik :K

    Dottore: Ha jól emlékszek mikor megvettem itt páran azt írták jó lesz a méret és végül jónak is érzem, meg a haverok és kerékpár szervizes srácok szerint sem nagy nekem. Hogy bonyolítsam a dolgot többször próbáltam szintén M-es 29er Kellys-t is és az valóban nagy, mitöbb hatalmas, aztán próbáltam S-es 27,5-ös Kellys-t, az meg nagyon picinek tűnt, úgy tekertem rajta mint egy majom, az én gépemet meg ha a kettő közé teszem jól látszik, hogy az M-es Kellys-nél kisebb, az S-esnél nagyobb. Szal ennyit a korrekt infóról, lehet, hogy úgy általánosan nagy nekem az M-es méret, de ez a monti szerintem jó, ergo a legjobb ha ki tudod próbálni a gépet, mielőtt megveszed :) . Valszeg az én magasságommal valahol az S és M között vagyok, ezért nehéz eltalálnom a számomra megfelelő méretet, mindkettő jó lehet, de az is lehetséges, hogy egyik sem jó, itt már gondolom a felsőcső hosszán meg geometrián múlik a dolog, vagy fogalmam sincs :D

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák