Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hoffman_

    nagyúr

    válasz Teasüti #4123 üzenetére

    ne is mondd... ma voltam, holnap délután hívom fel, addigra kiderül, hogy van-e a nagykerben. ha igen, akkor a héten meglesz szerencsére. ugyanez igaz a felnire is, pontosabban az úton már a csomagolóba, tehát a héten elvileg jön. szóval valamelyest happy van.

    viszont 4 körmös leszedőt 1sebi racsnihoz nem nagyon lehet kapni, tehát kezdem elölről a puffogást. csak ma voltam 3 komoly bringaboltban, egyikben sem volt, ebike se tud róla semmit. gugli dobott még pár találatot, meglátjuk...

    vicc, hogy az összes 1sebi racsni, amit láttam, ilyen 4körmös, de elvileg elavult a cucc, ezért sem lehet kapni a szerszámot. ja ok. akkor milyen racsnit vegyek? majmok.

    mod@ segítségkérés:

    amatőr hibát vétettem asszem. szétkaptam a hátsókereket, agy és küllők maradnak a régiek(fasza novatec és dt, hibátlan még mind), anyák és felni jön új. a helyzet az, hogy a racsnit viszont rajtahagytam az agyon. így ugye esélytelen leszedni... igazából kifűzni ki tudtam, szóval visszafűzni is vissza fogom tudni - kérdés az, hogy ebből származik hátrányom, vagy csak a munkám nehezítettem meg?

    [ Szerkesztve ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Új hozzászólás Aktív témák