Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mansi

    csendes tag

    válasz Napfénysüti #39939 üzenetére

    Nem veszélyes, nagyon vigyázva közlekedik mindenki, azért állatkodni nem érdemes, bár vhol még én is gurultam 70-el minden erőfeszítés nélkül egy-egy egyenesebb szakaszon.
    Egy veszélyesebb szakasz van Bormio felé a sziklába vájt alagutak, galériák környéke. Ott összeszűkül az út, tök sötét valamelyik, mert kanyarodik. Vagy beázós az alagút, ezért vizes az aszfalt. Érdemes egy villogót felszerelni ezért előre hátra, ki tudja vannak e vhol carabinierik, meg egyáltalán így biztonságosabb. Van ahol dugó is volt e miatt, olyankor vmelyik irányba igyekvő forgalomnak zurück van :)
    Nem kívánom, de esőben óvatosabban, ja és ne csak a hátsó féket húzzátok, mert tavaly volt olyan, akinek annyira túlforrósodott a felnije, h csak azzal fékezett és defektezett :)

    Egy fontos infó még, mert ezt a mi szervezőnk sem tudta, bár nem tudom mivel mentek ki odáig, de a Stelvion a max. hosszúsága a járműnek 10m-ig engedélyezett. Ez ki is van táblázva. Ugyan meg lehet oldani a visszafordítóknál hosszabb járművel is a fordulást, de ha elkapják a sofőrt ott kemény büntik lehetnek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák