Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tatabike

    őstag

    válasz Pttypang #32698 üzenetére

    Bele tud gyógyulni. A bal jelzésű pedál az balmenetes, igen. Szerintem áztasd be éjszakára, meg amit ajánlottak satus módszer, az is jó.

    A levágást én a műanyag burkolatra értettem, amivel be van borítva a hajtókar, azt vágtam le. Egyből hozzáférhető a pedáltengely lapolása...

    Amúgy hasonlóan működik ez is, mint a racsnis/menetes hátsó agy. A súrlódás hatására egyre jobban rászorul, azért van az, hogy az egyik oldalon jobb menetes, a másikon meg bal, különben kitekeredne az egyik oldal, ahogy hajtod. Én mielőtt beteszem a pedált, a menetét be szoktam kicsit zsírozni, főleg ha alu hajtókarba tekerem, így nem rohad össze, meg nem tud annyira rászorulni sem, mert egy leheletnyi zsírréteg marad a menetek közt. Mondjuk én mindent így rakok össze, még évek múlva is simán szét lehet szedni. Gondolom kicsi kínaiak a dzsunkán ezzel nem foglalkoztak...

    [ Szerkesztve ]

    Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

Új hozzászólás Aktív témák