Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz jjeahh #281969 üzenetére

    Köszi! Nem, a bringa megy eladásra, hiszen a már meglévő utódja is hasonló, és felesleges két fitnesz bringa. El se fér a pincében, meg úgyis csak az egyiket használnám. Országúti mellé megtartottam volna városban járkálósnak, de egy másik fitnesz mellé felesleges.

    Sajnos ez az agy nem túl tartós a netes vélemények alapján sem. Persze lassú, A-ból B-be aszfaltos járogatásra 50 kilós utassal biztos tovább bírja, mint a 100 kilóm alatt csapatva, még akkor is, ha terepen nem igazán használtam.

    Ha maradna, egyértelműen vennék alá kereket, mert más gondja nincs a bringának. De épp azért vettem a másikat, hogy ne ezt kelljen pimpelgetni, hanem akkor legyen egy top felszereltségű bringám.

    #281971 Ringman: igen, azóta utánanéztem, és lehet, hogy csak le van lazulva a záróanya. Ezért jó az iparis, nem kell ezzel foglalkozni, most is be van tervezve a mai ride, a nap is elkezdett sütögetni, már 3 fok fölött van a hőmérséklet, én meg azon gondolkozom, hogy el merjek-e indulni így a bringával :) (A P1850 nem menne, gyorszáras a bringa, de nyilván van más jó kerékszett is)

    #281972 Dark Archon: szerintem ez annyira ember- és használatfüggő ám. De mint írod, és én is erre jutottam, lehet, hogy tényleg csak utána kell állítani, és rendben lesz.

    #281975 Fall-N: igen, de annak a keréknek saját Cube márkás agya van, ennek legalább Shimano, csak ugye kónuszos. Amúgy újra biztosan nem fűzetném a kerekeket. Vennék egy donor agyat 18€-ért, és egyszerűen átpakolnám a belsejét a régi agyba. Így fel lennének újítva egyben a csapágyak, a szabadonfutó, és minden. De mint írtam, 'rvára semmi kedvem ezzel szórakozni :) Lehet, hogy ez a bringa bosszúja, mert el akarom adni ;) Pedig még mindig azt használom, hiába van meg az új, szóval még csak nem is mondhatná, hogy elhanyagolom.

Új hozzászólás Aktív témák