Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HEAHEA

    tag

    válasz dom1n0 #281726 üzenetére

    Alapból nem vagyok egy fekete párti, de ez nem néz ki rosszul. Ha fekete bringám lenne, akkor talán egy Cannondale Bad Boy-t , vagy a Votec márkától választanék.
    #281758Tin: köszi elmentem a videót. Maszíroztam én már mindenhogy, lehet inkább thai lányoknak kellett volna. :D Nemsokkal a bringavásárlás után már volt kettő defektem, már akkor megszenvedtem velük, nem is akartak rendesen kipattanni, csak a szappan és a plusz rápumpálás lett jó. Most akartam a defektvédő szalagokat (Fundax) közétteni, de ebbe is csak azért fogtam bele, mert pumpálás során letört a presta szelep vége,na akkor fogjunk neki...
    #281760Dark Archon: nem vettem komolyan a Topikgazda " feszítővas" ajánlatát, hisz ott volt mögötte a :DDD jel.
    #281769vlevi : nem szoktam nagyon felfújni, csak fokozatosan, miután minden a helyén van, csak akkor pumpálom fel ameddig kell.
    #281773Ringman : van egy Gore kantáros téli nadrágom, az L-es méret jó rám (kb. 178cm/65 kg)talán még egy picit hosszú is. Inkább M-es méretűek a kantáros rövidnadrágaim. Egyszer vettem Lidl-ös bringás téli nadrágot. Az L-es combban szorított, az M-es nem volt jó rám.
    #281798Friczy: A gumileszedővel, amik vannak nekem azok ide kevesek úgy vettem észre, hajlanak elfelé.
    #281833RexpecT: a kiszemelt [Cannondale Scalpe HT3] valamelyik boltból? A biker-boarder-ből már vettem egykor bringát egy GT Grade-et, onnan ismerős nekem, de az sem most volt. Esteleg ebből az olasz boltból? [Pro M-Store] Ezt csak találtam a netes keresőben, hátha.

Új hozzászólás Aktív témák