Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz Kro #274872 üzenetére

    Lementem, megnéztem minden csavart, de nincs lelazulva semmi. Asszem a hátsó féknyereg egyik csavarja volt gyenge, ráhúztam. Odavertem az első-hátsó kereket a földhöz, semmi. Felállítottam függőlegesbe a bringát, úgy is párszor leejtettem, de semmi rendellenes. Felemeltem a vázat és rázogattam, de semmi. A kormányt kitámasztott kerékkel izomból balra-jobbra meghúztam, nincs kotyogás. Felálltam a falnál a pedálokra, nekitoltam a bringa első kerekét egy ellentámasznak, és izomból megnyomtam a pedált mindkét lábbal, nem csúszik, nem nyikorog, nincs holtjáték, csak a lánc feszül. Kerekek szabadon futnak mindkét irányba.

    Egyetlen egy dolgot találtam, a gyorszár elöl és hátul eléggé le volt lazulva, ezt a 9 éves lányom is könnyedén ki tudná így oldani. Megszorítottam rendesen, most a kazettának is minimális lett a holtjátéka (korábban azért volt 2 mm).

    Jobb ötletem nincs, most elmegyek egy próbakörre, és meglátjuk.

    #274873 MC Pite: nincs szerszámom, és nem is szívesen állnék neki, mivel a bringa csak 8 hónapos, és még garis. A nyeregcsőnek szerintem más hangja lenne, és nyeregből kiállva is előjön ez a hang.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák