Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ringman

    nagyúr

    válasz Dark Archon #257714 üzenetére

    hasonlóan jártam sok cipővel, nálam is járt vagy min. 10 db, nagyon válogatós vagyok, ha cipőkről van szó.

    Végül a 40,5-est tartottam meg, mert elfér a lábam, de a stoplit teljesen hátra állítva is érzem, hogy picit jó volna hátrébb tenni.

    ugyan kopogni fog a cipőd, de ezzel tehetsz egy próbát: [link]
    annyi hogy ezt rendesen csak shimano sh56 stoplival tudod használni (tapasztalat, vettem egy ilyet is)

    Shimanónak vannak ilyesmik, csak azok nem annyira merev talpúak, gondolom.
    nem annyira merevek, ott a shimanós merevségi besorolás a cipők mellett.

    A double wide királyul hangzik amúgy, csak az nem, hogy az a rendelés végleges, egyéni igényű rendelésnek számít, nem lehet visszaküldeni.

    ezt nem is néztem, szomorú. bontnál amúgy nem az utcai cipőd a méreted, ott 43-as kell nekem minimum. (sima - nem wide - az nyomott oldalról 1 ponton, de hosszra jó volt)

    lucknál is csináltathatsz egyedit, de ott sem lehet visszaküldeni, de supportnak azt hiszem elküldheted a lábadat is lemérve/fotózva. [link] és [link2] itt még eltérő méretű cipőt is kérhetsz, lehet egy kört érdemes velük futni.

    Igazából, ha 140 km-t tudok benne tekerni különösebb probléma nélkül, nem lehet rossz.

    az tök jó, nekem volt olyan cipőm (ill. van, nem tudtam visszaküldeni, mert használtam párszor, meg a 124 napból is kifutottam), ami kb 15-20 km után használhatatlan volt, mert úgy fájt a lábam benne (de felpróbálva ez nem derült ki)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák