Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fulton

    addikt

    válasz flash- #254273 üzenetére

    hát megmondom őszintén én ennyire ezt nem szoktam "számon tartani" dekában veszek gazdaságos csomagban elektrolit tabit, ebből egyszer vettem ilyen kompaktabb kivitelt, az mez zsebbe kényelmesen elfér (mint egy "sákáládé") és csak bedobom a kulacs vizbe és iszom. 1L hez is ilyen 1 vagy max 1.5 tabit adok. Az 550 hez 1 tabit. Aztán ahogy fogy :D Mellé eszek műzlit, ebből van a Cerbon-ától ezt nagy kiszerelésben veszem, így 99 ft darabja. Meg ez "nestlé musli" ezt azért szeretem mert ebben 25CH van , cerbiben csak 13gramm, és kiadósabb, finom is. Mezzsebben bőven elfér 7-8 darab is.
    vagy kis kekeszet amit szintén tudok vinni okosba.
    (mivel ugye elektrolit tabi mellett külön be kell vinned a CH). Meg megállok egy lángos gyros akármire ha kedvem van(ha sok sok órás úton vagyok) am elég a műzli, egy fagyi ...és teljesen elvagyok. Olyan óránként megeszek 1-et, és nekem elég. Max mellé egy cerbonásat. Néha van nálam mellé kis nyalóka :D az fini, és sokáig is tart.
    Ja és lemaradt: banán. Ez alappillér hosszabb úton. Ha látok valahol megállok és veszek 1-et. olyan 1-2-3 óránként mikor hogy jön ki.
    Eléhezésem még nem volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák