Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • itouchfan

    senior tag

    válasz fulton #233567 üzenetére

    Pontosan, külön kell választani a két dolgot, vagy bringázni megy az ember, vagy intézkedni. Mondjuk ezt a kitámasztó dolgot nem értem, nekem sose volt olyan problémám, hogy ne tudtam volna valaminek nekitámasztani a montit vagy az outit. Nyilván ha bringázni, edzeni megy az ember, akkor nem a Tescoban fog megállni ha akar venni egy csokit vagy valamit, hanem kisboltoknál, büféknél, ahol rálát a bringára (ebből se volt még problémám). Ha olyan a bolt, akkor úgy támasztottam le az ajtó mellé, hogy a kerék végét mindig lássam, de szerintem túl van ez egy kicsit parázva, én azt hiszem (szeretném hinni), hogy ennyire nem vagyunk a vadkelet már.
    Nekem is volt olyan időszak, amikor a bringát használtam intézkedésre, közlekedésre, akkor vettem egy fasza ősmontit 70k-ért, aztán amikor nem használtam már, eladtam szintén annyiért. Szóval nem kell ezt túl lihegni szerintem, józan paraszti ésszel végig kell gondolni csak a dolgokat.

    Más: megvolt az első két tekerés az Elite Suito T-vel. Fasza. Ez a gorgozes pedig mindig emlékeztet arra, hogy milyen kemény dolog gurulas, megállás nélkül menni végig. :B

    „Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

Új hozzászólás Aktív témák