Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FeRRaR1

    őstag

    válasz stickermajom #227554 üzenetére

    Kicsit jobb, köszönöm.

    ZolkoW

    Nekem se, még a tudatalattimban sem kötöttem össze a kettőt, ezért lepett meg a dolog.

    Hasaggymeg

    Mióta a melegek tönkretették a szivárványt, már csak fehér, fekete vagy szürke cuccaid lehetnek egyébként valakit / valamit támogatsz :DDD

    De látom nálatok az asszony hordja a gatyát ;]

    arcitec

    Gyorsan mondd vissza a rendelést, ha szerencséd van még vissza adják az előleget.

    6030D

    Nem kell McLaren soha. Tisztelem, élvezem őket, de hulladék a minőség, ismerősnek is most volt a 720S spyder szervizben ismeretlen hiba miatt 4 hónapot. Angliában élek, láttam egy s mást velük kapcsolatban. Gyorsak, jó vezetni de csapnivaló minden más. Fenntartás atom drága még egy Ferrarihoz képest is, ott jár mindegyikhez 7 év ingyen szerviz. Mc-nél meg max évi 7 hónapot ott áll a szervizben :DDD Lehámló lakk és festések, 3-4000 mérföldnél cserés katalizátorok és folytathatnám a sort. Bár a P1 vagy F1-et nagy duzzogva elfogadnám ;]

    Most röhögni (színe miatt) / utálni (rohaggyá' meg te köt$ög) fogtok de hamarosan érkezik a Svéd frissítés:

    Hajtással kapcsolatban valami 12 font volt akciósan multi buy-ban a 10 sebességes XT lánc, így vettem kettőt. Viszont ha majd aktuális lesz a hajtás fejlesztés jelentkezek az 100%.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák