Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • flash-

    veterán

    válasz Fall-N #222477 üzenetére

    Fall-N:
    "Nekem bevált a Bryton 320 + SPD szenzor. Sokkal pontosabb, gyorsabban követi a sebesség változását és nem kell várni a GPS jelre sem, rögtön ad adatot. Autopause van a 320-ban, előtte nagyon kényelmetlen volt a 15-nél, hogy állandóan pause-t kellett nyomni. Főleg hogy azon csak hátul van két apró gomb, ami baromi kényelmetlen."

    Nekem 420-nál spd szenzorral ha megálltam kellett 2 sec míg leállt,indulásnál ugyanez, én már le is szedtem az spd szenzort, ha mérnöki pontossággal beállítani nem lehet,(gumit lemérni pontosan nem tudom hogy lehetne,két mérés között mindig van különbség onnantól kezdve már nem beszélhetünk pontosságról)úgyhogy már csak görgőn használom,aszfalton a gps szerintem ha nincs erdő eléggé pontos.


    truefx:
    "Az első reddites threadben máris egy érdekes teóriába futottam bele: akiknek befuccsol a GP5000 oldalfala, azok túlnyomórészt az Amazonon vették a terméket, és könnyen lehet, hogy hamisított volt. Az egyik posztoló leírta az Amazonos mechanizmust (ugyanabba a termékszámba rakja be az eredetit forgalmazó cég, és a Hamisító Inc. is a GP5000-et, a mit sem sejtő vevő pedig megveszi, bízva az Amazonban). Nekem ugyan a bikediscount.de-ről van, de mindenesetre vigyázni fogok miután feltettem az új gumit, az első pár száz kilométeren nem lejtőzök nagy sebességgel, ti. az a legnagyobb parám, hogy 50-60 km/h körül kapok defektet, az 100% kicsúszás, és csonttörés."
    nem hinném hogy mindenkinek csak hamisított van ha egyáltalán valóban hamisítják? rengeteg poszt van erről, nem hinném hogy mind fake..
    bár most jobban megnézve a posztok nagyrésze a tubeless változattal kapcsolatban írja a gondokat,lehet akkor hogy inkább csak az a problémás.
    facebook országútis topicon is sokaknak van vele gondja,lehet sorozatfüggő, illetve nagyon sokan mondják hogy olyan köpenyt nem szabad venni ami nem teljesen fekete hanem oldalt vagy a futófelületen szines csík van, azok gyengébbek állítolag.
    én egyébként r2-bike-ról rendeltem,normál kivitel,nem tubuless. nekem rendben van.

    "Embrace our fellow man, no longer vilified"

Új hozzászólás Aktív témák