Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz ZolkoW #219159 üzenetére

    Azok az alátétek közvetlen a csavarok feje alatt vannak, tehát nem befolyásolják a féktest távolságát a felfogató pontoktól.

    #219161.LnB...már akartam írni erről és itt most alkalmat is szolgáltattál...volt néhány főleg eldőléses esésem és most is seb éktelenkedik egyik térdemen, de az ütések számomra eltörpülnek attól a pánikérzéstől mikor dőlsz és nem tudod levenni lábad a pedálról 😨...néhány tizedmásodperc az egész, de maga az esés már szinte felszabadító a lábad beragadásának érzéséhez viszonyítva. :DDD

    #219163f4lcon...rengeteg termékleírási hibát találtam már az évek során különböző, gyakran komoly és híres webshopok oldalain, sőt, hivatalos weboldalakon is, amit leginkább a szakmai gárda és a kereskedői csapat közötti szakismereti különbségnek tulajdonítok. Egy ideig írogattam nekik (pl. K2-nek, majd mikor kiderült a Cube a hunyó nekik, hogy nem azzal a fogszámú hajtóművel forgalmazzák az X terméket amit a honlap hirdet, vagy másnak, hogy nem is azzal a szabadonfutóval szerelik Y kerékszettet), de belefáradtam...ezért azt is tanácsolom mindenkinek akinek fontosak a részletek ne hagyatkozzon kizárólag a kereskedők honlapján található leírásokra és informálódjon több forrásból.
    Ráadásul most az akadozó ellátás miatt össze-vissza keverik az alkatrészeket azt szerelve fel ami éppen van, vagy még rosszabb, már néhányan nyíltan fenntartják a jogot végül más alkatrésszel szállítani mint amit honlapjukon feltüntetnek. :U

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák