Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz Fall-N #218364 üzenetére

    Ízlés kérdése, nem vagyok különösebben technosznob, de nekem a sora is durva dolognak tűnt a nejem canyonján. Ami a vicces, hogy neki is feltűnt, pedig ő aztán tényleg immunis az ilyesmire. Jól volt beállítva, meg pontosan váltott, de az egész működésén érezni, hogy mai szemmel ez nem egy finom szerkezet. Párom trekkingjén egy pár éves, 3x10-es deore xt van, ég és föld, még szerinte is. Az mtb-je meg 1x11-es (vagy 12-es? :F ) deore, az is egy másik világ. Nekem az első országútim tiagrás volt, karbon villával, akkoriban, egy évvel covid előtt 800 euró alatt lehetett ilyet vadasújan megcsípni, most 1000 alatt kizárt, meg ugye a forint sem 350 már… :( A karbon országútit 105-tel már kompromisszumosan vettem, de amúgy elégedett vagyok ezzel arendszerrel, nem azért vagyok lassú, mert nem tettem hozzá még 500 eurót, hogy ultegra legyen. :D Trekkingen amúgy nekem is 1x-es deore van, az mtb-men meg a sokszor leszólt sram sx, de én azzal is elégedett vagyok. Szóval mindent összevetve van az a szint, ami alá szerintem nem szabad menni. Tourney egyértelműen ilyen, de a sora is erősen véleményes - nekem nemigen jött be.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák