Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz MPowerPH #216586 üzenetére

    Ohó, a Cube hírösen konzervatív ami a geot illeti, egyik legrövidebb láncvillával (mondjuk csiki-csukizni kis ösvényken pont jó), viszonylag rövid reach és magas stackel, továbbá egy visszafogott 69° homlokcsővel gyártja kerékpárjait...de hát én Cubbeal kezdtem, nem vagyok lejtő, hanem inkább mászásorinetált (fosok lefelé) , aszfaltozok is Zasszonnyal, na meg az a fránya márkahűség, így jól elvagyok vele, de ez a vérikszcé azért messze áll azoktól a downcountryszerű, manapság modernnek mondott, hosszú és lapos vázaktól. :)

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz MPowerPH #216586 üzenetére

    Ja, az konzervatív, de rendben van, ha alacsony az asszony, akkor a stack-re, vagy fejcső magasságra is figyelj. Egyik csaj ismerősömnek XS a mérete és magas fejcsővel állandóan rázza a kezeit, mert elzsibbadnak. Láttam már enyhe emelkedőn hanyatt esni :DDD . A Trifox SDY20 geo szerintem tökéletes, az Ican gépeké ahogy elnézem már kissé fura, de egy amatőr bringás lehet sosem venné észre. Pl. ebből a 15" az valszeg XS, a 17" meg M-es, S-es nincs, plusz kissé elavult is a geo, a nyeregvázcső is brutál magas. A másik vázuk sem makulátlan, nagy méretben rövidnek tűnik a váz (S, M okés), a láncvilla nagyon hosszú, ami belépő alap xc gépekre jellemző. Nekem a Trifoxon az nem tetszik, hogy a hozzáadott nyeregcső hátrahajló féle, de hát "ingyen" adják, lehet ugyanonnan egyeneset is rendelni mellé. Hátrahajló nyeregcső xc bringára szerintem csak akkor való, ha rövid a váz és nem lehet már hátrébb tolni a nyerget.

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák