Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • 90 wattal tölt a Xiaomi 15

    ma Októberben tarthatja a márka a kínai bemutatót, hogy meglegyen az első Snapdragon 8 Gen 4-es telefon címe.

  • Shadows of Doubt teszt

    gp Vajon mennyire – és meddig – lehet szórakoztató egy véletlenszerűen generált detektíves játék? Végtelen mélységű összeesküvések várnak vagy csak felületes ügyek? Kinyomoztuk, mit is kínál ez az ambiciózus indie projekt!

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz andrisbandi #215279 üzenetére

    Persze, mert a 2-3x rendszer nem lineáris. Mármint elöl azonos lánckeréken hagyva az, de akkor meg legalább olyan finom szerkezet kell, mint az 1x rendszerhez, különben szélső fokozatok már darálnak. Egy 3x8-10 esetében komoly tapasztalat kell ahhoz, hogy tudd, mikor kell elöl is váltani, főleg terepen, mert nem egyértelmű, hogy ha hátul valamilyen irányban elfogy, akkor az elsőn váltás után melyik a hasonló áttétel. Én 2x10-en is úgy váltok kvázi lineáris terhelést megtartva, hogy ha elöl váltani kell, akkor hátul azonnal két fokozat az ellentétes irányba. De aszfalton ezt egyszerűbb kivitelezni, mint terepen. Hosszútávon amúgy szerintem országútira is jönnek az 1x rendszerek, fitnesseken már látom is őket: most néztem, az új canyon roadlite-ok már 1x-esek.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák