Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TomMusic

    őstag

    válasz MPowerPH #211948 üzenetére

    Ivóvíz kutak (Locus-on lehet őket látni/keresni), benzinkutak. Persze van hogy egyik se jön össze. Olyankor szenvedés van, de én nagyon nem szeretek magammal cipelni semmit se :N

    Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbáltam a lehető leghosszabbra nyújtani.

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz MPowerPH #211948 üzenetére

    Nálam a vázon 1L kulacs van (sajnos csak egy kulacstartónak vannak szemek), hosszú terepezéseken természetesen ez nem elég, de tervben van, hogy majd valamikor veszek egy futómellényt, ami montis körökben is nagyon népszerű már, asszem hydration vest néven futnak. Van egy Osprey Syncro hátizsákom, de ha jól rémlik 12L, túl nagy. Általában amúgy felénk 1-2L vízzel bármerre el lehet tekeregni ha tudod hol vannak a források, ha meg nem tudod, már ezért is érdemes felrakni az OsmAndot (vagy ezek szerint a Locust), offline is működik és ha rákeresel a "forrás" szavacskára, megmutatja a térképen az összes közeli forrást, írja hány kilóméter van odáig, ha akarod el is navigál.

    Más, ma amúgy megint kaptam egy kioktatást egyik havertól, hogy csak a hülyék tekernek télen, van más sport is amit űzni lehet, a bringa az nyári sport és nem vagyok normális :U . Mindezt azért, mert szóvá mertem tenni, hogy a polgármester a beigért bringasáv takarítást szokás szerint "elfelejtette". Fura, hogy felénk ennyire elvetemült dolognak számít bringára ülni, pedig ilyenkor minden külföldi bringás híroldal, youtube csatorna, fórum erről szól, a nagyobb webshopokban is ömlenek szembe a téli ruházatok. De felénk egyszerűen nem szokás, a helyi bringások többsége nem olvas, nem követi még a GCN-t sem, ruha rendelés helyett a helyi kis patkánylyuk boltból vásárolnak, így elfogultak, fogalmuk sincs mi folyik a nagyvilágban. Na de, adom el a drágaságos téli ruházatomat, 100 eurós BOA-s téli cipőmet, beállok a sorba és megyek síelni ;]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák