Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Tyler Durden #208234 üzenetére

    Románia.

    #208235 parandroid: Én szeretem a montit városban is, mert le lehet hajtani a murvára, zöldbe, lehet nyugodtan lépcsőzni, járdaszegély, padka esetén lehet fel-le ugrálni. A széles kormánynak soha nem éreztem hátrányát, szóval megszokás kérdése is és te outiról jössz nem? Gondolom ezért valamennyire outihoz-trekkinghez próbálod hasonlítani, amiket megszoktál. Ha én ennyi év montizás után vennék egy outit, tuti pár hónapig anyáznék vele :D

    #208243 MPowerPH: ja, kb. terepen soha nincs nyugalom, mindyg résen kell lenni, figyelni, agyalni, hogy mi lesz, ha... és legtöbb sportolónál alap kellék már a bors spray, medve spray, elektromos sokkoló. Én gyakorlatilag már úgy montizok, hogy biztos vagyok benne, hogy egyszer nagyon megszívom, csak idő kérdése :( .

    #208244 Hasaggymeg: az a gond, hogy a zajkeltőt lehet ordítással helyettesíteni és szoktam is, de... a mai medvék már forgalmas utakon is sétálnak, le sem sz*rják a zajt, legutóbb amikor a kertünkben dolgoztam és láttam a patak túloldalán egyet, párszor tele torokból ráordítottam, felemelte a fejét, megnézett és ennyi, hangyászott tovább, mintha mi sem történt volna. A másik dolog meg, hogy ha zajongsz, magadra hívod a pásztorkutyák figyelmét, ami minimum annyira sz*r, mintha lerohanna a medve :U .

    #208246 Hasaggymeg: felétek mi van amitől tartani kell, vaddisznó?

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák