Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • benfolds

    őstag

    válasz Dark Archon #207827 üzenetére

    köszi, arra jutottam, hogy első körben veszek egy decathlonos túrakamáslit, úgyis akartam a túrázáshoz. szerintem már egy ilyen megoldja a problémámat, de ha mégsem, akkor veszek egy biciklis kamáslit is. nem szoktam, meg nem is szeretek fázni biciklin, mindig inkább egy picit túlöltözök. mivel nem teljesítménycentrikusan tekerek, így csak a kényelem és megfelelő hőháztartás számít. na jó, azért télen is megizzadok néha, szóval nem lenne rossz egy jó páraelvezetés sem, de fázni nem szoktam, ha nem állok meg. a kezem, ami nagyon fázós, sőt, azt vettem észre, hogy egyre fázósabb, 20 fok alatt már felveszem a vékonyabb kesztyűmet. ezekben az 1-2 fokokban már a vastagabbat használom, de ezen a télen elkezdtem azt is kevésnek érezni. egy columbia kesztyűről van szó, jó vastag, de nem eléggé. szerintem ez a thinsulate anyag egy idő után összetömörödik és nem szigetel úgy, ahogy eredetileg, másra nem tudok gondolni, hogy régen miért nem fázott a kezem ebben a kesztyűben mínuszokban sem, most meg miért igen. de lehet, hogy rosszabb lett a vérkeringés a kezemben, és ezért lett fázósabb.

Új hozzászólás Aktív témák