Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz venember83 #206838 üzenetére

    ...lemaradtam. :D Pfúj, de ocsmány az a kerékpár, mikor rápillantottam hirtelen az volt az érzésem egy törött, balesetes kerékpárt akarsz mutatni...a Cannondale nem először viszi túlzásba ezt az erőltetett "egyediséget". Jah és 30 (első) év Marosvásárhelyen éppen elég volt, hogy emlékezzek a patentfogóra is. :DDD
    Ami a bowdent illeti, ha becsípéskor picit ráfeszítesz a váltóra a rugója ellenében így csúsztatva kissé fentebb a bowdent a csapdában, pont azt az eredményt éred el mintha kombinált fogóval erősebben megfeszítenéd. ;) Persze kicsi macerásabb mert ujjaid közé szorítva húzod bowdent közvetlenül a becsípés mellett, közben meg ellentartasz, hogy a rugó ellenében végzett mozgatás után ne csúszhasson vissza, majd jól nyakon csíped a csavarral. :DDD ...érzéssel a fogó sem rossz, de azzal tönkreteheted a kábel végét, lehúzhatod róla a zárókupakot, stb.
    Szerk. ja és én nem szoktam egyből megbikázni, először csak annyira, hogy ne csússzon meg, de rápróbálhassak, mert az a szorítás ott eléggé sz@rrágyötri a bowdent és elég kínos ha majd esetleg éppen az az elhamarkodottan megbikázott, ezért szétlapított szakasz kerül a terhelt részre. :U Utána, ha már biztos, persze megbikázom mert az meglehetősen sz@r ha megcsúszik, nemcsak váltásod megy el a francba, de tönkremehet a bowdened vége is...annak meg pont elég ha le kell vágni és ezért akár csak egyik vége is rövidebb mint kellene. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák