Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 8th

    addikt

    válasz syberia #20397 üzenetére

    EcoBike facebook post (a lényegi rész):

    Ecobike Kerékpárüzlet és szerviz
    2013. október 26.

    "Szeretném minden eddigi, és jövőbeli vásárlómat megnyugtatni, hogy üzletemben sem lopott alkatrészek, sem lopott komplett kerékpárok nincsenek. Minden használt kerékpár, illetve váz eredetét igazolni tudom. Nem célom sem most, sem a jövőben, haszonszerzési céllal bármiféle bűncselekményből származó termékkel kereskedni. 2010 óta, amióta üzemel a bolt, egyetlen lopott terméket sem találtak az üzletben, és nem is derült ki egyetlen olyan termékről, amit tőlünk vásároltak, hogy lopásból származna. Hogy egy lopott termék bekerülését az üzletbe elkerüljem, a legjobb tudásom szerint meg is teszek mindent. Bár be kell vallanom, ma sajnos erre elég korlátozottak az eszközök. Mielőtt bármit megveszek, kifejezetten a felső kategóriás termékeknél, interneten próbálok utánajárni hogy nem keresik e valahol a kerékpárt"

    Marosi Péter

    Aham, értem. Egy ismeretlen fazon beesik az utcáról és el akar adni egy laikus számára is nyilvánvalóan drága és bevallottan "lopott" bringát. Marosi úr ahelyett, hogy egyértelműen elhajtaná a fenébe vagy rendőrt hívna rá percekig nézegeti a kollégájával a bringát és alkudozik rá mint ha csak a piacon lenne. És még van képük ezek után a rendőrséggel fenyegetőzni és mosakodni, hogy hát igazából az nem is úgy volt ahogy... Nem kell lopott biciklit megvenni és nincs gond. Voltam néhányszor abban a boltban mert mindent tartanak raktáron és testvéreméktől csak pár utcányira van. Az biztos, hogy én magam soha többé nem vagyok hajlandó átlépni a bolt küszöbét. Másik bringás bolttól üvöltve zavarták ki a srácot már az udvarból is jó, hogy meg nem verték ezek meg leállnak a vételáron cigánykodni? Nincs mit magyarázni ezen, piti kis orgazdák és pont. :(

    "Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

Új hozzászólás Aktív témák