Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fulton

    addikt

    válasz Hasaggymeg #201718 üzenetére

    Sziasztok
    1. Na kezd alakot ölteni a bringa. Van egy pár gondolat bennem ami így a szerelés alatt merült fel amnben szeretnék egy kis segítséget kérni. A kerék még meg mondom őszintén nem tudom mihez viszonyítani. Tudom erről beszéltünk, de ha jól értem mikor gyorszárral oda zárjuk a kereket nem szabad bármiféle görülési változást észlelnünk ha megforgatom, igaz?
    Ezt a hézagolás növelést így tudom elvégezni? a kónuszt balra tekerve az ábra szerint? (gondolom olyan mint egy hagyományos csavar anya - balra enged.

    ------
    2. Csináltam egy vidit, lehet csak én szoktam el a hangjától, de mintha fura lenne ez a hajtási hang. Nem is tudom..Ti hogy halljátok, rendben van ez? (conex lánc.) 116 szemes, de éppen hogy elég a bringára ami meglepett.
    Íme a link hozzá:
    https://youtu.be/787xmgf8gU4
    https://youtu.be/6UTdfJw80P0

    Utasítás szerint 68cm csapágyház mellett a hajtás felőli oldalon 2.5mm távtartóból kettő kell. Hát én megmondom őszintén 1 raktam mind két oldalra. 2 vel, szemmel láncra lepróbálva nem tetszett a láncvonal.
    ---------
    3. Miután felraktam a láncot, van olaj nélküli lánc kenő adalékom kifejezetten láncra, tegyek a láncra most belőle? ha nem, akkor mikor legközelebb, és milyen időközönként javallott elvégezni a kenést?
    ------------
    4. XLC BR-V03 v-fékeket vettem, van hozzá olyan hogy power modulation. De fogalmam nincs az mire jó, és miként működik. Próbáltam használatit vagy valami bogarászni de semmi. A Shinamo-nál láttam ilyet neten, de hogy miként működik, netán csak disz...tud erről valaki valamit, érdemes felrakni?
    Lemértem. Indulásnál a bringa 18 kg. volt kereken. A csomagtartót egyelőre leszedtem az volt -1kg kereken. 17.02kg (egész pontos legyek) indultam, most hogy fent vannak a dolgok, váltókar, fék, hajtás rendszer váltók..14.7 kg az uj suly :) aminek örülök. Hozzá teszem uj abroncsok, Marathon Supreme kerültek fel.

    Előre is köszönöm.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák