Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -=RelakS=-

    veterán

    válasz sebgutkopf #201290 üzenetére

    Nem tudom, hogy milyen gumid van, de egy figura kiméricskélte, hogy ha nem defekttűrő abroncsot, hanem valami vékony külsőt párosít a TA-val, akkor még könnyebb is lesz a kerék :Y

    1.95-ös gumival gyűlt meg a bajom, 2,4-2,5 körül még le sem kell vágni a szegélyét :D

    Ha nehezebb lassítani, akkor hogy fog vissza? Olyan érzés most tekerni, mint amikor nincs eléggé felfújva a kerék: a tekerés abbahagyása után mintha feltűnően jobban lassulna a bringa. Majd ha holnap tekerekek, megnézem kézzel is a gumit, de szerintem az eddigi, MTB-s viszonylatban üvegkeményre fújt gumikkal is viszonylag puha a futófelület. A bolti bringa tekerése közben az a hasonlat is eszembe jutott, mintha a futófelület jóval vastagabb, puha gumi lenne.
    "Bejáratás" közben amúgy kb 2 barral kevesebbet nyomtam bele (2,5bar a külső alsó határa, azt próbáltam tartani, de nem ment), és akkor fokozottan úgy tűnt mindkét bringán, mintha mocsárban tekernék. Elég jó összhangban van azzal, mikor az autón az egyik kerekem ereszteni kezdett, és 1bar-os nyomás körül már másfél-két literrel többet evett :)

    [ Szerkesztve ]

    Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

Új hozzászólás Aktív témák