Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eddie1978

    aktív tag

    válasz Major Lion #197747 üzenetére

    Nekem bringa 500-700kcal/óra. A 700-hoz már össze kell szednem magam. Átlag 600kcal/óra, ~130 bpm pulzus mellett. Nem vagyok szakember, de tapasztalatom az, hogy ha deficit van, akkor fogyni fogsz. Alacsony intenzitás hosszú ideig az jó.

    Most azt próbálom wattmérővel, amit a Garmin javasol. Pár hétig alap gurulgatás volt FTP 50-60%-on 30-90perc. Két hete bejött 65 percben a threshold, FTP-n, 3x7 perc, majd 2x15 perc. Most ezeket variálja az alapjáratokkal.
    Most a héten volt először 3x4x10sec 190%FTP, 2perc 30%FTP pihenőkkel. Pulzusom alacsony közben. Viszont pihenőnap nélkül azért érzem, hogy használom a lábaim. Ja és nem versenyzek, csak gurulgatok. Tök átlag vagyok a 3,4W/kg-mal a Garmin szerint. Viszont nem fárasztom le magam nullára, mint régebben. Szar többször műtött arcüregemmel ez a terhelés pont ok. Immunrendszerem nem akarom lenullázni. Tavaly voltam egy fél évet amatőr triatlonos edzéseken, bringa és futás csak mert az úszás az nem nekem való, ahol annyit azért megtanultam, hogy nem az a jó edzés ahol, rottyra tesszük magunkat. Mixet csinálok. Van kontroll is meg élmény is kint a természetben. Sportos kirándulásnak hívom a hétvégéket.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák