Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz 6030D #196887 üzenetére

    Én nem telek be a csodával ami a piszkos edények betétele után történik, vagyis, hogy tisztán és (szinte) szárazon veszem ki őket, nyikorogva a zsírtalan tisztaságtól...aztán lehet azért mert 30 éves koromig csak kézzel mosogattam, de ez van. :U Áteshettem a ló túloldalára mert már az szerint vásárolom az edényeket is, hogy moshatók-e mosogató gépben, vagy sem, csutorás kulacs meg pláne mind ott végzi, mert mikor a kutyult, ragacsos cucc, a nyálammal és izzadságommal vegyülve a kánikulában rászárad, az út pora és az erdő dzsuvája meg még ráadásul úgy be is lepi az egészet, hogy ránézni is rossz, csakis kiáztatással tudnám megtisztítani valahogy. Na az 50°C és a vegyszerek újjá varázsolják, a kopottas kinézet pedig másodlagos, nekem tiszta legyen és higiénikus...30 éve lehet nem számított volna éppen ennyire, de ma már másak az igények. :F

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák