Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZolkoW

    őstag

    válasz -secret- #178933 üzenetére

    találtam ilyet egy webshopban, gumigyűrű, ami a víz ellen van. nincsenek illúzióim, nyalván nem hermetikus, de hátha ér valamit..

    az ass-saver (amúgy tényleg van ilyen márka,de ez decathlonos) a felfröcsögés ellen...hát több a semminél, igazi sárvédőt erre nem fogok felrakni, olyankor egész jó volt,amikor konkrétan esett, és nem a hátsómhoz szórta a vizet, pontosabban kevesebbet. ma a várakozással ellentétben nem volt eső délután.

    A Judy elviselné a 3.0-t is 650b-ben, kacérkodom is a gondolattal, hátra menne a mostani 2.8, mert ott meg 2.6 van a képen. Úgy érzem, ezek a ducibb pacskerok nagyon jól pótolják a technikai hiányosságaimat :D fürgébb a 29x2.2, de azzal nem mentem volna fel mindenhol,ahol ezzel sikerült, és lefelé sem vagyok olyan bátor. már "bátor" az én szintemen. Azt mondjuk konkrétan nem értem, egy lefelén hogy lehettem egy egész perccel gyorsabb a Vitussal (3 vs 4 perc kb.) , mint ma ezzel, de lehet,hogy akkor száraz idő volt, és világos :P

    Jeeahh, az SX/NX 12-es rendszert neked nem ajánlom, ha könnyűt szeretnél :)
    Ja, tegnap jól megvicceltem magam a váltóbowdennel... fel sem merült bennem,hogy nem végig házban van vezetve a vázon belül, én meg bátran kihúztam.. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Új hozzászólás Aktív témák