Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz 6030D #162877 üzenetére

    Ja nyomom is, igaz rövideket és lassan a hugi miatt, de idővel gondolom ő is fejlődik és akkor lehet hosszabbakat, csak kéne majd egy nyári futócipő is.
    Carpathian Epic-el úgy vagyok, hogy amíg a bringás haverokat nem tudom arról sem meggyőzni, hogy 2000m fölötti szintet másszunk egy körön, addig a 8000m csak távoli álom, jelenleg azt sem tudom mennyit bírnék max :D .

    nmate91: ezek a számok nekem nem mondanak semmit, ebből is látszik, hogy te tuti komolyabban űzöd :DDD . Nálam úgy kell elképzelni, hogy tavaly még sétáltam kocogó stílusban, most meg tudok úgy futni, ahogy eredetileg elképzeltem a futást :DDD . + Tavaly 15-25%-os emelkedőkön csak sétálva tudtam kimászni pihenésekkel, most meg megy kocogva is. Érdekes, hogy bringán nem érzem ezt a fejlődést, tavaly sokkal gyorsabb voltam.

    Más kérdés: valaki használ bluetooth pulzusmérő mellkaspántot mobilos appal? A húgom szeretne egyet, de pár dolog nem tiszta. Pl. van olyan app, ami jelez mondjuk 140bpm fölött? Olyan, amit lehet szinkronizálni stravaval, mint egy sportórát vagy bringás komputert? Gondolom a strava nem ismeri fel a mellkaspántokat, vagy tévedek? Meg egy laikus kérdés: ha a mellkaspánt bluetooth 4.0, egy bluetooth 5.0-ás mobil felismeri?

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

  • ZolkoW

    őstag

    válasz 6030D #162877 üzenetére

    Ezt "bírom" az orvosokban, munkahelyi fószer (reumatológus) azt mondta, a futás nem túl jó, mert rázza össze fele a csigolyákat. És hogy a biciklizés se nem jó, se nem rossz (ja, persze, végülis semmi terhelést nem kap a derék rész, nemigaz? :P). Persze magamra vessek, minek mentem oda. Egyébként ezt már máskor is tapasztaltam, aki nem kifejezette sportorvos, annak könnyen lehet, hogy lövése sincs még az alapszintű sportoláshoz sem...

    Más: Erre egyszer ráakadtam, és a formája maradt csak meg, emiatt úgy emlékeztem, hogy Kona, pedig nem. Mindenesetre eddig az egyetlen versenyző feleségem számára, mondjuk még mindig nem sürgős, csak benne van már a bugi a kattintó ujjamban.
    [Kellys Dizájör]
    A súlyadat kicsit ijesztő.. vagy lehet, hogy csak téves (túl sok konkrétum nincs az oldalon, geót is a gyártónál kellett keresnem, miért lenne pontos épp ez?) ? Netán ebben az árkategóriában ez normális?
    Átütősről, meg tapered fejcsőről nem is álmodtam volna, sőt, a tengely kicsit most inkább bonyolít, de legalább present-proof :D
    Érdekesség: S-es méretben 153 centis magasságtól ajánlják csajoknak..
    Ha tényleg triplán húzott csövekből van, én nem tudom elképzelni, hogy M-esben 2 kiló fölött legyen...

    [ Szerkesztve ]

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Új hozzászólás Aktív témák