Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz jjeahh #154085 üzenetére

    Még nem rakom fel,van még vagy 2-300 km a láncban/sorban,ami télen,terepen akár 1-2 hónap is lehet....már ha előtte nem akad ki a szabadonfutó.Aztán cserélem.Ma bringa-elvonásom volt,így felgumiztam a kerekeket. Ami viszont érdekes az első agyhoz kapott átalakítók nem voltak egyformák és egyik nem ment be az agyba. :F Már azt hittem köszörülnöm kell,vagy írnom a Rose-nak,aztán meghúztam azt a szélesebb vállat (ami egyik átalakítón volt,másikon nem (?)) egy dörzspapíron és már be is ment. :F A te átalakítóid 1formák voltak elől? Hátul nem voltak azok,de ott az agy kialakítása is más volt,de elől egyforma az agy 2 oldalán a lyuk,az átalakítók meg 2 félék voltak. :F Ez a cikkszám. [kép]

    6030D...Lemostam,mert nem tetszett. ;] Ikon felirat csak egyik oldalon van...és az éppen a másik. :DDD Úgy döntöttem mégis együtt teszem fel őket és velük lesz felavatva a Mavic.

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák