Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fall-N

    veterán

    válasz G@ben #147985 üzenetére

    Akkor külső szervíz van, amivel szerződésben állnak és nem ők javítanak. Így már értem a problémát. Nem a bolt volt a hibás, hanem a szervíz, csak gondolom nekik kell egymás között leboxolni a kárt. Illetve annyiban hibás, hogy ilyen fos szervízt bíznak meg javítassal.

    Én azt is megértem, hogy ő nekik is kár, ha emiatt új bringát kéne neked adniuk, de most őszinte nem nonszensz, hogy egy új bringát festeni kell? Utána a javított bringát el sem tudnák adni újra újonnan, illetve de, de az már elég etikátlan lenne. Arra sincs garancia, hogy nem fog látszódni a javítás, illetve ki tudja mennyire lesz tartós utána.

    Az is gáz szerintem, ha béna a szerelő és beleüti szerelés közben a szerszámot. De ezt ki lehet védeni, kell rongyot odatenni a vázhoz/alkatrészhez, ez a minimum. Én is így szerelek, mert előfordulhat hogy megszalad a szerszám, ha túl nagy nyomatékkal meghúzott vagy rárohadt alkatrészt kell meglazítani. Ez is igénytelen, nemtörődöm "szaki" ismérve. Nem nagy elvárás ha beadom a gépet, akkor ugyanolyan karcmentes állapotban adja vissza, mint amilyen előtte volt. Illetve engem az is zavar, meg megmutatja mennyire ad valaki a munkájára, ha tökig fekete kéznyomosan és maszatos, gépzsíros állapotban adja vissza. Oda sem vinném többet. Volt régen példa rá ezért is írom. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák