Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • deny330

    aktív tag

    válasz jjeahh #139359 üzenetére

    Elől Maxxis High Roller II 26x2.3 , hátul Maxxis Ardent 26x2.4 , súlyom ~74kg. Tejből 80ml-t raktam bele + a v-fék reszelék sokak javaslatára. Egyenlőre minden patika amúgy, tartja szépen a nyomást, bár ma raktam fel még csak. Holnap reggel ellenőrzöm, kíváncsi leszek mennyit ereszt, ha ereszt egyáltalán. Még messzebbre nem mertem elmenni vele ma, bár eddig úgy tűnik, hogy nem lesz gond. :K
    Én magas nyomáson nem is próbáltam nagyon, csak addig, amíg a ház előtt gurultam vele egy kicsit, hogy biztosan jó legyen. Egyenlőre marhára tetszik, hogy tapad mindenhol felütéses defekt nélkül. Sokszor van, hogy város után közvetlen terepre merészkedek (vagy fordítva), ez így most hatalmas előny nekem. Régen úgy csináltam, hogy inkább a tapadás kárára menjen, de városba ne legyen folyton defektem a padkák, lépcsők miatt, így maradt a folyamatos 2.3-as nyomás. De így most számomra "új korszak" nyílt, hiszen terepen eszméletlen tempót lehet jönni mindenféle macera nélkül. :D
    Még egyik nap kifogom próbálni az 1.6-os nyomást, vagy talán 1.5 -re is le merészkedek. Kíváncsi vagyok mik így a határok, főleg tapadás téren. Amúgy eddig abszolút pozitívak a tapasztalatok. Az sem túl macerás, ha esetleg fél évente kell cserélni a löttyöt benne, azt hittem állvány nélkül sokkal nehezebb lesz, de szerencsére csalódtam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák