Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 6030D

    Ármester

    válasz StLui #135701 üzenetére

    Nekem pár hete volt,, hogy a Camelot-Verőce szakaszon mentem haza, már lazában, olyan 25 km/h körül. Jó idő volt, ezer ember, jönnek szemből vagy tizen, erre két srác elkezdi őket előzni. Ok. Látnak, majd bemennek, van hely. Bementek, majd a második srác mögött megjelent egy csaj, kb 5 m-rel előttem. Ez az a rész, ahol az autóút feljebb van kb 80 cm-rel, tehát van egy 45 fok körüli füves rézsű. Oda felrántottam a bringát, a csaj olyat satuzott, hogy 50 cm-t belengett a hátsó kerék. Elmentem mellette, de ha nem, vagy olyan jön, aki nem megy fel, akkor lett volna kaszálás: én, csaj, meg akinek nekipattan rólam. Minek megyünk országúton, mi...?

    tacto: igen

    Lui: az a kemény, amikor az U13-U15 a merevvel, dropper nélkül is ugorja, esetleg tekeri hozzá a kormányt is. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

  • ZolkoW

    őstag

    válasz StLui #135701 üzenetére

    Hú, erre akartam írni.. közlekedésben többször jártam már úgy, hogy tkp. teljesen észnél voltam, de nem hittem el, amit láttam, és ezért fagytam le. Pl. pirosnál valaki tolatott, és annyira irreális volt, hogy ne lássa a mögötte állót, hogy nem dudáltam, de mégis nekitolatott :-S . Ez azért ijesztő, mert hiába tudnád, mit kell tenni, és lenne is elég időd rá, de az agy felülbírálja a reflexet.. :O

    (#135773) Because :
    Ez 40-es, mérve is. jó kérdés, slickből 622x47 is TALÁN elférne még, nagyon neccesen.
    De ezzel sárhányó is.
    650B-ből a 47-et tippelem, de hátul meg kell nézni jobban.

    [ Szerkesztve ]

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Új hozzászólás Aktív témák