Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZolkoW

    őstag

    válasz IMIIKE1998 #135267 üzenetére

    én azt nem tudhatom, hogy neked jó/jobb lenne-e, még a magam esetében sem mindig tudom, inkább sok próbálgatás/használat után merek valamit nyilatkozni. Tegnap figyelgettem erre is, az elején, amikor még volt agyi kapacitás :) . El tudtam volna képzelni, hogy előbbre kelljen nyúlni még 20mm-t (az volna a -17 fok, 100-as hossz), és mivel fájt az alsó derék részem, azon gondolkodtam, hogy a törzsizomzatom gyenge (erre biztos, hogy igen a válasz), vagy túl rövid a stucni még mindig, vagy inkább hosszú, vagy mély... De ezt tényleg nem egy-két út fogja megmondani, adok időt neki, közben a gravel vázzal érkezik egy 100-as, azt is ki tudom próbálni.. (itt kanyarodnék vissza a tárcsás outi témához: még csak az kéne, hogy a kerekeimet ne tudjam cserélgetni a két váz között, vagy a kormányszárakat mtb és outi között :) Nekem tetszik ez az átjárhatóság, és így kvázi tartalékom is van ebből-abból)
    ja, és az ember is változik, ahogy alakul, lehet hogy mélyebbre tud hajolni, vagy pont fordítva.. nem hiszem, hogy ezek kőbe vannak vésve. ami ma épp jó, 2 év múlva már lehet, hogy nem ideális.

    [ Szerkesztve ]

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Új hozzászólás Aktív témák