Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • varsam

    őstag

    válasz Hasaggymeg #134340 üzenetére

    Én ma voltam kint, 3 bringát próbáltam és sok másikat megtapogattam, szerintem jó kis program ez, remélem lesz még sok ilyen.
    Kicsit a pályán változtathatnának, jó lenne egy kicsit durvulósabb nyomvonal is ahol a komolyabb fully-kat meg-meg lehetne ereszteni. Bár megértem sokan nem tudják felmérni saját tudásukat és lehetnek gondok, na mindegy...

    Elsőnek egy Specialized Stumpjumper Comp Carbon 29-cel mentem, ami egy zsír új bringa volt, én mentem vele elsőnek. A Speci tavaly is ide hozta az új bringáit, akkor is első voltam és most is, adnak a minőségre na. Ennek egy hátránya, hogy a fékek is újak és még nincsenek bekopva, szóval kicsit óvatosabban, de azért lehetett menni ezen a pályán. Röviden nagyon jó bringa, Fox 34 Rythm, Sram NX mind szuper, a gép jól mászik nagyon, tényleg nagyon egyben van.

    Másodjára jött szerintem életem eddigi legjobb és legdrágább bringája, egy Scott Ransom 900 Tuned. Hát ha a Speci sok volt erre a pályára, márpedig az volt, akkor ez az igazi ágyuval verébre itt. 170mm elől-hátul, Fox 36 Kashima egy álom, Sram Guide RSC fémes fékek brutálok és az egész gép egy romboló, úgy hogy mellette meglepően jól mászott a 3 állású lock-nek köszönhetően. Tényleg fansztatikus gép, meg is kérik az árát (2,5mFt)

    Harmadjára egy Meride eOne Twenty elektromos fully-val mentem. Tetszik a Shimano rendszere, jól adja az erőt amikor kell. 25kmh felett viszont már nem segít tovább, ott azért hirtelen megérzi az ember a gép súlyát. Kellemes gép ez is, de a Fox telók még mindig jobban bejönnek, bár ezen azt hiszem csak egy RS Sektor volt.

    A többi bicót nem fényképeztem, elfejeltettem, de ez tetszett a legjobban :)

Új hozzászólás Aktív témák