Keresés

Hirdetés

  • Itt az AOC új 280 Hz-es monitora

    ph A C27G2Z3 egy 27”-es és ívelt VA panelt használ Full HD felbontással, és tudásából nem hiányzik az Adaptive Sync sem.

  • Újabb Play mobil a Honortól

    ma Kínában bemutatta a Honor a Play 60 Plus készüléket, mely felénk később Lite vagy X-szériás telefonként jelenhet meg.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZolkoW

    őstag

    válasz 6030D #127652 üzenetére

    de kis diszkét tetszik lenni! ;-) tudom, hogy MTB, de az első képen nekem max a vastag gumik voltak, amik erre utaltak. Jó, nem akarom piszkálni, csak az jön le belőle, hogy valószínűleg korántsem úgy használja az első-hátsó féket, ahogy az célszerű. De emlékszem, még meg is lepődtem -mert hát kattintottam- hogy gyárilag is mindkettő 180-as. Ez meg biztos azért van, mert azok a Tektrók nem valami izmosak, de csak tipp, mert nem ismerem őket.
    Nem csak pedált kerestem ám, hanem agyonkönnyített féktárcsákat is, és vannak azok is már kb 10+ dollár/ pártól, de arra jutottam a visszajelzések alapján -no nem az aliexpresses, hanem a bike24-esek alapján-, hogy MTB-re nem merek olyat venni. De utcára igen ;-) Aztán legfeljebb csak hátul marad.

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Új hozzászólás Aktív témák