Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZolkoW

    őstag

    válasz 6030D #127088 üzenetére

    Nem vagyok egy társasági lény, de a versenyek úgy is hangolatosak, ha ismerős nélkül megyek, cimborával meg végképp. És rengeteg jó formájú női hátsó szokott felfelé elkerülni ;-)

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz 6030D #127088 üzenetére

    Hát engem is elkapna a gépszíj az biztos,sajnos elég beteg versenyszellemmel vagyok megáldva. :U ...távol is tartom magam minden esetleges versenyzéstől,egy egyszerű,magányos tekerés is néha élet-halálharc nekem,egyszerűen nem tudom lazára venni. :F Néha felüdülés nejemmel menni és végre mással is foglalkozni mint az eszeveszett tekeréssel. :DDD (Pl.az NHH-ra a kőhöz csak mikor vele mentem tudtam kitekerni,eddig valahányszor egyedül mentem ott már nem maradt annyi bennem,hogy felmenjek oda is pihi nélkül. :U )

    jjeahh...én is most csináltam először,össze is jött szépen...leszámítva,hogy megszennyeztem az első betéteket,bár lehet azt is már előtte,a dugattyú kenésénél,annak véletlen kinyomásánál tettem meg. :U ...szerencsére már amúgy is kidobósak voltak,de megtapasztaltam milyen mikor erőből húzod,mégsem fog egy fék. :Y
    Szerk: ezt találtam a legalaposabb videónak erről,annyi különbséggel,hogy nekem még az a rögzítő kis fekete csipeszem sem volt csak a kis cső,több időt szántam a fecskendő és a rácsatolt cső légtelenítésére,hogy buborék nélkül csatlakoztassam,és a végén nem egy kesztyűbe,hanem szabadon egy rongyra nyomtam meg az olajat visszafelé,a féktest felé,pár kicsöppent olajcsepp erejéig.Nincs amolyan fékbetétpótlóm sem,egy odaillő műanyag gumileszedőt feszítettem be a dugattyúk közé.Sikerült olyan keményre töltenem,hogy alig tudtam bepréselni az új betéteket. :Y

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

  • trialboj

    őstag

    válasz 6030D #127088 üzenetére

    Mintha én írtam volna szóról szóra. Nekem is pontosan ez a tervem idén, csak azért megyek el másfele versenyezni, mert akkor ott egy biztosan érdekes pályát biztosítanak, és nem kell se barangoljak, mit amúgy szeretek, de 100% hogy körbetekerhető, nem lesz zsákutca, meg veszélyes kutyás szakasz.

    --- Ehhez viszont kell a bringás puttony

    Említetted hogy a rokonságodban van valakinek Thule 598 as tartója, azt nem tudod véletlenül mivel van felfogva az autóra? A keresztrúd is thule? Csak mert én ezt találtam, amit hozzá ajánlanak, ha négyzet v ovális rúdra akarod felfogni, és eléggé zavar hogy gagyi műanyag hatása van a képen.

    A topikból dunkel-nek van ilyen tartója, de ő thule rúdra pattintotta fel (oda nem kell extra cucc), tőle elfelejtettem megkérdezni milyen anyagból van ez a 3 fekete félkör, és miért csak 3 van? elég 2 és 1 tartalék?

    Nagyon nem csípem az ilyen válogatást, szinte biztos vagyok benne hogy mikor minden megérkezik valami tuti nem fog passzolni, és akkor robban be egy melegfront :N

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák