Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Runner_fxr #123693 üzenetére

    Ahol az enduro meg a trail a trend, ott gondolom egyre több a pálya is. Felénk egyelőre kevés van és azt sem használják sokan, itt inkább a túrázás a menő meg a maratonok, ahol sokat kell mászni ahhoz, hogy lejtőzhess. Amúgy nekem nincs semmi bajom az endurókkal, sőt egyik kategóriával sem, én csak azért nyávogtam, mert egyre kevesebb az XC teszt, lassan egyáltalán nincs, holott (máshol nem tom, de nálunk) majdnem mindenki XC-s. Ezek szerint máshol inkább az enduro a menő, de ettől még nem kéne az XC teszteket teljesen nélkülözni, hiszen cx, gravel tesztek is vannak, pedig azok aztán tényleg rétegbringák... XC maratonok tuti mindenhol vannak, én úgy érzem az egyik legelterjedtebb kerékpárverseny ágazat.
    Közben szétnéztem, hogy az általam követett csatornák közül kik tesztelnek XC-t, egyedül náluk találtam több tesztet, de ahogy elnézem itt is sokkal több a trail/enduro. Mondjuk legalább olyan terepen tesztelik őket, ahová az XC való, az a halálom, amikor egy XC tesztben is pályáznak, ugratnak és az emelkedők max ilyen 5-10 méteresek :DDD . Ők az utóbbi időben 1, max két XC tesztet hoztak le, de azok sem sokat érnek... pedig bírom amúgy a GMBN-es srácokat.

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák