Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 6030D

    Ármester

    válasz trialboj #123218 üzenetére

    Nem tudom sem ennek, sem a réginek a pontos súlyát, de szerzek mérleget és lemérem, mert érdekel. Már csak azért is, mert mostanában fogdostam pár karbon bringát, és meglepően könnyű hozzájuk képest a Focus. Néztem egy ilyet is, ez szerintem nehezebb. A KTM amúgy még eladó, 21 "-os, nincs aprón hirdetve, ha valakit érdekel írjon privátot és megadom az elérhetőséget.
    Eddig csak 3x rendszereim voltak, kicsit tartok is az 1x-től, de azért a súlya miatt nem rossz ez, illetve leírtam korábban, hogy nagyjából lefedi azt a tartományt, amihez kell. Kaptam hozzá 30 és 32-es tányért is, így próbálgatni tudok. Aszfalton legtöbbször a 26"-lal megyek úgy is. :)
    Jó dolog a fully, de ha nem kötsz kompromisszumot, akkor ugyanolyan felszereltség esetén 1,5x annyiba kerül kb. Ha nem több. Kis pénz, kis foci, ez van. Lefelé eddig is gyors voltam :P , a felfelékkel voltak gondok.
    jjeahh: 10-42 van rajta, van 5 hónapom kitapasztalni hogy lesz ez jó nekem. Itt egy kép az előző tulajnál, csak a Crossmax kerék helyett visszarakta a gyárit. Őt az elmúlt két évben többször dobogóra segítette, remélem lök rajtam is valamit. :B
    Ami a gyári felszereltségen felül van: Ritchey 720 mm karbon kormány, Specialized Zertz "rezgéselnyelős" nyeregcső.
    Ami van, de lekerül: Ritchey nyereg van fent, de megy fel a gyári szinte új Prologó, illetve egy Ergon GS2 markolat, megy helyette sima szivacs.
    Ami még nagyon tetszik, az a RockShox Oneloc, ami ilyen alul pöckölős, nem a fenti kapcsolgatós, nagy király.
    Most egy nagy szervizzel indítunk, vannak minimális gondok, de ezt sikerült árban kompenzálni, ha visszakerül hozzám a bringa, akkor lövök róla majd képet a természetes élőhelyén. :)

    Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

Új hozzászólás Aktív témák