Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ß3NC33

    tag

    válasz SSJmeszes #121481 üzenetére

    Csak 1-1 napot voltam mind a 2 helyen. Innét soprontól, kb 1 óra volt az út.
    A wexl nekem kicsit családiasabbnak tűnt :DDD amikor voltam, szinte végig ugyan azokkal az arcokkal találkoztam egész nap. Ez érzésre, sokkal kisebb park volt, mint a semmeringi, nem annyira zúzós, de azért itt is voltak durva részek. Itt a felszállítás egy utánfutós autóval történt, ezzel kb 5 perc volt, mire felértünk.
    Semmering.. meredekebb sokkal, több és nagyobb ugrató van. Igaz, a DH-fekete- pályára most még nem is merészkedtem, elég volt így elsőre a freeride is. Itt ugye kabinos felvonó volt, ezt kevésbé bírtam, rendesen tengeri beteg lettem, amikor meglengette a szél :)) Ezzel szerintem picit lassabb volt felérni, kb 10 perc, viszont ez folyamatosan ment, nem kellett várni, mint az autóra( bár ott is max 10 percet vártam)
    Árban kb ugyan az volt mind a kettő, 30 euró körül volt a napijegy felszállítással együtt.

    Ja a wexlen sokkal több ebike-os volt, elsőre amikor feltekertem, hirtelen nem tudtam, hogy a fenébe tudnak ilyen gyorsan elmenni mellettem :B

Új hozzászólás Aktív témák