Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • StLui

    veterán

    válasz bringasisti #120094 üzenetére

    Ebben az esetben lássuk a te javaslataidat is ruházatra amit ár-értékben jónak gondolsz!

    Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz bringasisti #120094 üzenetére

    Ha neked is jó ruházatod van, és nem is volt olcsó, akkor miről beszélünk? Te is tapasztaltad, hogy jobb egy ilyenben sportolni mint egy gagyiban. És miből gondolod, hogy nincs annál jobb mint ami neked van? Persze továbbra is azt mondom, hogy nem feltétlen kell az abszolút top mindenből, azt kell figyelembe venni, hogy milyen aktívan és milyen körülmények között fogjuk használni, pont mint egy kerékpár esetében.

    Én nem vagyok kereskedő! Vagyis pontosabban, nincs saját üzletem, csak alkalmazott vagyok! Persze nyilván nem az a célom, hogy ne menjen a bolt, de ez egy összetett dolog. Viszont a véleményem pl a technikai ruházatokkal kapcsolatban, teljesen független attól, hogy most hol vagy mit dolgozom. Ha holnaptól elmennék egy teljesen más szakmába dolgozni, akkor se változna meg a véleményem! Én itt mint átlag felhasználó, alkottam véleményt. Tehát ne adjunk a dolognak olyan színezetet, hogy én itt mint kereskedő, át akarom b@szni a jó népet, mert nekem ez az érdekem, hogy minél többet eladjak, lehetőleg a legdrágább termékekből. Nem célom senkit sem átverni, félretájékoztatni, a korrektség és precíz munka, minden sikeres vállalkozás alapja kell hogy legyen!

    StLui: Nem tudom milyen kesztyűt vettél, de az én Endura kesztyűm 5 év után is jó volt, csak azért cseréltem le, mert az egyik felét elhagytam. :) Egyébként nyilván egy márkás termék is lehet sérülékeny, csodák nincsenek, egy nagyon vékony anyag kiszakadhat ha beakad valahova. Bár nyilván egy montis kesztyűnél nem kéne ilyennek történnie, de ott sem mindegyik van ugyan olyan vastag anyagból, hibás tervezés előfordulhat bizonyos típusoknál. Vidd vissza és cseréltesd ki. Egyébként a tartósság és a használati teljesítmény nem mindig jár együtt. Egy drága külső gumi se feltétlen a tartóssága miatt drága
    ,hanem a használat közbeni teljesítménye miatt. Ettől függetlenül nyilván nem kéne kiszakadnia a kesztyűnek egy bringázás után, úgy, hogy nem is estél benne.

    Ami a síelést illeti, egy új, minőségi, lehetőleg speciális mosószerben mosott síruhába lehet nem szakadna rólad a víz. Persze itt sem azt mondtam, hogy mindig a top termékeket kell megvenni, de számtalanszor tapasztaltam, hogy síelés esetében pont az olcsó termék lesz a drága, mert mikor rájössz, hogy egy sz@r, sportolásra alkalmatlan, addigra már megvetted, és vehetsz utána egy normális minőséget is, pedig jobban jártál volna ha egyből egy minőséget veszel. :) Számtalan ilyen vásárlóval találkoztam, aki saját maga ismerte el a tévedését.

    Egyébként senki sem állította, hogy ezek olcsó sportok, a bringázás se, ezen a szinten mint ahogy te is űzöd! Tudod van az a mondás, ha volt pénz majomra, akkor banánra is legyen! :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák