Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz emiki6 #119883 üzenetére

    Mivel nálunk volt az üzletben, így simán csak berendeltem ami kellett, aztán próbálgattam, de amúgy az Alpinbike szokott belőle tartani választékot. Nálunk is lesz most téli.

    (#119888) pc360: Tapasztalatom szerint a legömbölyített "szegecses" platformpedál maximum bohóckodásra jó, aszfaltos tekerésekre, általános felhasználásra, terepen ultragáz.
    A deszkás cipőkkel meg az a probléma, hogy teljesen más felhasználásra lettek kitalálva, ezáltal nem ott kemények, merevek ahol egy montin kell, illetve a talpa is másfajta gumiból van. Ha megbízható cipő és pedál kapcsolatot szeretnél montin, és platform pedált használsz, akkor mindenképpen kell a rendes, éles szegecses pedál, ez még akár utcai, sport cipőben is egész jól tapad, de nyilván annak a talpát hamar szét fogja szedni. Viszont egy rendes platform pedálhoz való cipő ég és föld! Én sem gondoltam volna, sokáig nem hittem benne, de amióta ezt használom kicsit más a véleményem. Eleve ez a speciális stealth rubber gumitalp úgy tapad a pedálhoz, hogy össze sem hasonlítható egy átlag vagy egy deszkás cipővel. Iszonyat merev a talp, az orr, de emellett kényelmes is a cipő. Nem használok sípcsont védőt és még különösebb problémám nem volt ebből. Előbb cseszi szét a sípcsontodat a lekerekített szegecses pedál, mert az viszont könnyen csúszik. Amire nagyon kíváncsi vagyok az a mágneses pedál: MAGPED
    A Saint pedált is szeretem, de fontolgatom, hogy lecserélem egy ilyenre. SPD nekem para durvább monti használathoz, ez meg olyan átmenet lehet a kettő között.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák