Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 6030D

    Ármester

    válasz deny330 #113497 üzenetére

    Állóképességet aszfalton kell szerezni, terepen csak technikát tanulsz.
    Bármilyen bringával irány az aszfalt, a gumi is mindegy, ha úgyis eldobós, a lényeg, hogy minél többet menjél, minél többször, és nem kell mindig kifulladásig menni.
    Ha nem lehet bringázni, akkor meg kiegészítő sportok: futás, labdajátékok, funkcionális edzés, konditerem(ben is lehet állóképességet fejleszteni).
    Meg van ugye a görgőzés, de azt nagyon akarni kell. :DDD

    Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

  • pc360

    addikt

    válasz deny330 #113497 üzenetére

    Én sem vennék fel feszülő dolgokat a'la natur, helyette a térd-, háromnegyedes-, montis (rövid)nadrág az alap. Viszont hűvös időben fontos az aláöltözés, és olyankor nagyon is jól jön a szélálóbb bringás cucc az említett nadrág alá (pontosabban futó cucc, mivel az kapható leginkább szivacs nélkül). Ez sokkal kényelmesebb, menőbb és melegebb kombináció, mint bármilyen macinaci. Az se hidegre, se pedig tekerni nem jó szerintem.

    eddie1978: Ha feltűnően hamar hangja lesz egy láncnak, akkor nem hinném, hogy jó kenésről beszélhetünk. Hiába érzed viaszosnak a felszínt, ha mindeközben épp azokon a helyeken darálja le magát, amiket nem látsz. Mivel egy erősen viszkózus anyagról van szó, így újra sem keni magát, nem oszlik újra a felületen, mint az olaj, és épp ezért lesz hamar hangja. Mindegy, valóban elragadtattam magam, jó lenne pár független tesztet lelni a hang / kopás / koszolódás témakörében.

    [ Szerkesztve ]

    Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

Új hozzászólás Aktív témák