Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ivana

    Ármester

    válasz eladogeppc #110092 üzenetére

    Ez jó, a rugós nyereg mondjuk furán néz ki rajta, de az cserélhető (komolyabb használt gépeket általában pedál és nyereg nélkül szokás adni). A sor, meg a hajtás nem tűnik kopottnak.

    Egy váltókar csere lehet hasznos sunrace-re [link] Mondjuk ez nem tudom milyen nekem régebbi van 3x7-es sunraceből az elég jó.

  • Peterhappy

    őstag

    válasz eladogeppc #110092 üzenetére

    Na kapsz tolem is egy valaszt. Talan tolem autentikusabb lesz es jpbban fogadod, mivel en sem nagyon ertek a bringakhoz :D

    Ha jol ertem, hetente 2-3 alkalommal mennel es idovel meglatod, hogyan tovabb.
    Velemenyem szerint harom eshetoseg van.

    1) rajossz, hogy a bringazas az egyik legjobb dolog a vilagon es mindenhova azzal akarsz menni.

    2) rajossz, hogy ez nem a Te sportod es soha tobbe sehova bicajjal.

    Mindket esetben oda jutsz idovel, hogy eladpd a jarmuvet. A Kollegak altal ajanlottakra alig kell, ha kell kolteni. Ellenben sokkal jobban tartjak az arukat. Ha buksz is, toredekannyit, mint az altalad linkelt gepek donto tobbsegen (ahol sok esetben meg villat/nyerget/hajtast kellene cserelni, ami nem 2Ft!)

    3) eleg a heti par alkalom hosszu tavon. Ez esetben megint sokkal tovabb bicaj marad a neked javasolt bicok 99%-a. Ha kell is kolteni ra (a kopoalkatreszeken felul), toredek annyibol meguszod.

    Meg egy eshetoseg, de nem racionalis. Rajossz, hogy a bringa az eleted es nem vennel uj bicajt, hanem fejlesztened a meglevot. Erre a regigepek nem lesznek a legalkalmasabbak, de oszinten szolva az ujak sem.
    Acera stb. helyett tudsz pl. Deore-t tenni, de mire kiszamolod, mennyibe fajna, radobbensz, hogy ahhoz a matekhoz kepest fos a vazad, a stucnid stb.
    Ez persze a tavolabbi jovo. De akkor is ott fogsz kilyukadni, hogy gepcsere - mar csak azert is, mert ha a rendszeres tekeres melle beiktatsz egy kis eletmodvaltast, elkezdenek kopni a kilok es mire bringavaltas elott allsz, ott fogsz allni 30-40 kg minusszal es racsodalkozol, mennyivel tobb opcio all immar a rendelkezesedre :)

    A legjobb amit kaphatsz, a jo tanacs. Ingyen osztogatjak a Sracok, olyan turelemmel, hogy azert Nobel-beke dij jarna.
    Ha igazan jotakarsz, megfogadod. Es ha ugy hozna az elet, hogy 55 helyett 60k-bol lesz bicajod, az elso szervizelesnel megterul a "befektetesed".

    Szerk: bocs az elutesekert, mobilrol potyogtem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák